pühapäev, 24. märts 2019

Otepää - Hellenurme. Pood ja Veskimuuseum.
Seekord siis sõit Hellenurme.  Bussis üksi ma ei olnud, reisijaid oli veel.


Aga nagu ikka, tee ääres näha ilusaid maju, aga vahel ka lagunenud....
Sellist ootekoda pole aga näinudki!


Viitade puhul aga alati hea kui telefoninumber kohe kirjas.
Ka siin sõites tuli meelde plaanitav muudatus, mille järgi väljaspool ametlikku peatust peatuvate busside juhte võidakse trahvima hakata! Et siis kitsal teepeenral, eriti künklikul ja käänulistel teedel, on memmekesel ohutum? Kus on majandusministri süda?
Aga vaadata on sõites küllaga! Ei pea teps mitte ninapidi ainult telefonis olema!
Väga tore oli näha, et siin oli väljalangenud puude asemele uued istutatud!
Aga saab ju ka ilma bussitaskuta peatuda?

Veel siis üks pood, mis kaubandusketile COOP kasumit ei toonud, aga õnneks siingi eraomanikud asja käsile võtnud! Asukoht vast ei ole nii hea, kui Nõuni poel, aga lootust on!Hea, et võimalus kohvi ja puljongit saada! Ning ehk ka tulevikus rohkem väiketootjate toodangut! Isegi Pärnamäe Pagarid kuuldavasti üpris populaarne! Seni veel talukaupa eriti ei ole ja ega pole ka lihtne nendega tegelema hakata!

Küll aga oli head kasemahla!
Poele tuleb aga kasuks see, et siin on Veskimuuseum!
Hellenurme Veskimuuseum ootab renoveerijat ja ka infot vertikaalse käsitsi jahvatamise seadme kohta.Kahjuks pikalt siin olla ei saanud, aga võiks ehk uuesti minna! Eriti kui veel kohapeal ööbida saab!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Haapsalu rongiootajad läbi aegade.

          2013. Fotod: mina.   2014. Fotod: mina.       2015. Fotod: mina.         2019, fotod: Tiiu Kammiste      2020, fotod: Tiiu   2021....