teisipäev, 9. veebruar 2021

Ohoh, Eesti Raudtee tegi nagu 10 a tagasi rääkisin?

 


Foto FB grupist Eestimaa Transport & Turism.

Pidin istuli kukkuma!

Kui hakati porgandite jaoks möödunud kümnendi algul planeerima perroone, selgitasin nii Eesti Raudteele kui kõikidele teistele osapooltele, millised peavad olema infoekraanid. Selgitasin sisuliselt igas kirjas! Punkte polnud palju.
Kahepoolsed, peavad võimaldama operatiivset infot hilinemiste, muudatuste jm kuvamist. Asukoht peab olema mitte perroonil vaid ülekäikude läheduses, ka ühispeatuse bussipeatuse koha juures jne. Põhjused nende nõudmiste jaoks olid lihtsad ja loogilised. Paraku, mitte ühegi ametniku suust (EVR, MKM jt) ei saanud vastust, et jah, pole vaja selliseid elemnetaarseid asju selgitada

Selle asemel telliti kalli raha eest (Maanteeamet?) täiesti mõttetuid ekraane. Täna ei vastuta keegi vastu taevast visatud raha eest!?!? 10 aastat ei ole 10 päeva ega isegi mitte 10 kuud. 10 aastat aega, kus reisija ei tähendanud mitte midagi, oli tühi koht!

Loodetavast ei pea ma järgmised 10 aastat ikka veel selgitama, et sellesama infoekraani vahetus läheduses peab olema ka stend paberkandjal sõiduplaani jm info jaoks! Kas Eesti Raudtee on sellestki aru saanud?

Tähtsaim aga, et lõpuks jõudis kohale! Ning ikka oli minul õigus!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar