Kolmapäev, 30. juuni 2021

Näide, kuidas vallavanemad asjadest aru ei saa.

 

 
Kaasaegsed bussipeatused on lõpuks kohal! 🚍🚏
Vallavanemana oli üheks mu esimeseks eesmärgiks Valgas olevate vanade ja räämas bussiootepaviljonide korda tegemine ja välja vahetamine uute vastu. Linnapildis silma hakanud ja kohati lausa ohtlikud bussipeatused ei pakkunud suuremat varju ega ammugi polnud need kaasaegsed. Bussipeatuste renoveerimine ja uute hankimine oli vajalik, kuna bussiliiklust kasutavad väga paljud linnaelanikud- eelkõige kooli- ja vanemaealised. Pakub rõõmu, et renoveerimistööd on lõpule viidud ning uued klaasist paviljonid kohale jõudnud- peagi kaunistavad need meie linna. 💚
Igati moodne värk!
 
 
Pildid Ester Karuse postitusest grupis Valga Kodanik. 


 
Siin renoveeritud vana tüüpi paviljon, millel on uutega võrreldes üks oluline erinevus - see pakub kaitset vähemalt vihma eest!

 
Viimane pilt võrdluseks Võru valla lehelt.
 
Üpris ammu oli kuulda, et Valga vallas plaanitakse ligi 100 000 eurot kulutada uute ootekodade peale, lisaks eraldi hange ka busside sõiduplaanide aluste peale.
 
Ester Karuselt küsisin, nagui ka Rogenbaumilt jt, miks plaanitakse raisata. Vastust ei tulnud. Piltidelt saab nüüd ka aimu, miks! Nimelt, kõik, mida saab valesti teha on ka valesti tehtud!
 
 
Olen korduvalt viidanud sellele, mis on ootekodade puhul oluline! Ometi on Ester Karuse kui vallavanemate etalon, sest näitab eestlase põhiprobleemi - ei saa millestki aru. Kas te pilte vaadates kujutate ette, et uued ootekojad pakuvad kaitset ilmastikutingimuste eest, nagu Karuse ütleb? Seda saab ette kujutada ainult autoga sõitev kohaliku omavalitsuse tegelane, kellel puudub reaalsusest igasugune arusaam! Sama siis ka Võru vallas ja mujal Eestimaal. 
 
Kas tõepoolest on võimatu kõrvad ja silmad avada ning hallid ajurakud liikuma panna?
 
Mina usun, et meil on inimesi, kes suudavad aru saada, projekteerida sobivad ootekojad ja need ka vajalikul moel paigaldada? Või lõpmatuseni teemegi nii, sest "aga teised tegid ka"?
 

 Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Tagasi juurte juurde.

  http://eestimaablogi.blogspot.com/