reede, 11. juuni 2021

Transpordiamet on eraldi postitust "väärt"!

 

 
(seakarja pilti mul pole)
 
 • Autor
  Transpordiamet
  Oleme saanud palju tagasisidet vanade reisiplaneerijate sulgemisega. Toome siinkohal välja kolm olulist aspekti, miks me need sulgesime ning mis probleemid oleme lahendanud uue rakendusega:
  ✅ Oleme eemaldanud olulised turvanõrkused ja tehnoloogilised tõrked.
  ✅ Uuel rakendusel on oluliselt suurem jõudlus ja vastupidavus erinevate tehniliste tõrgete suhtes.
  ✅ Uus rakendus võimaldab erinevates seadmetes (nt arvutites, tahvlites ja nutitelefonides) ühtset vaadet ehk lehe paigutus muutub vastavalt kasutatava seadme ekraani suurusele.
  Lisaks on uues portaalis teised olulised parandused ja uuendused rakendunud võrreldes vana versiooniga: 👍Mugavam ja kiirem reisi planeerimine – vanas rakenduses sai reisi planeerida ainult kindlate peatuste vahel, uues saab aga reisi kavandada asukohtade vahel, samuti pakub portaal mõistlikumaid ümberistumistega reise. 👍 Kõikide transpordiliinide info koondub ühte kohta – kui varasemalt olid kasutuses kolm erinevat lehekülge www.peatus.ee, tartu.peatus.ee (Tartu linnaliinide leht) ja mobiilivaatena m.peatus.ee, siis nüüd koondub kogu info ühte portaali https://peatus.ee/, mis tähendab, et kasutaja saab kogu vajaliku info kätte ühest kohast ja ei pea erinevate lehtede vahel otsima.
  👍Peatusest väljuvate liinide info on ühest kohast kättesaadav – kaardirakendust kasutades on võimalik kergesti leida peatusest väljuvate liinide info, selleks tuleb klikkida vaid valitud peatuse niinimetatud mummule.
  👍Lisandunud on Tartu rendirataste info - alates 2021. aasta maist on reisi planeerimisel võimalik arvestada ka Tartu rattaringluse poolt pakutavate rendiratastega.
  Oleme kokku kogunud eelmise aasta jooksul kasutajate ettepanekud ning prioritiseerinud enimnõutud funktsionaalsuste väljaarendamise. Seotud osapoolte ja kogukonnaga koostöös, jätkub selle pidev täiustumine ja parendamine.

  • Vasta
  • 39 min
  • Muudetud

 • Neeme Sihv
  Transpordiamet kuulge, lõpetage see jama ajamine! Kahepäevase bussituuri planeerimisel ei saanud teha muud kui kõige lihtsama ringi ja sedagi t-pileti järgi!
  Siin pole midagi mugavat ega kerget! Uskumatu, kuidas ühe ametkonna saamatus võib ühistranspordi kasutatavuse alla tõmmata!
 
 
Tegelikult sobiks kommenteerimiseks midagi klassikalisemat kirjandusest, millele oli lisatud tärn! Tahaks selle ka välja öelda, aga no hoian ennast tagasi! Kusjuures, vaevalt, et vana ümbertoimetamine turvaliseks võimaltu oleks. Tahtlik sigadus lihtsalt! Kui see nii pole, siis saab sellist juttu kirjutada ainult täielik....
 
* rõve sõim serbohorvaadi keeles...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Eesti Raudtee uudiseid - juuni 2021.

      Balti jaamas jätkub uute teede ehitus. Et neid teid liiga palju ei saaks, teeb Eesti Raudtee vanaviisi - perroon + tee + perroon + tee...