neljapäev, 22. juuli 2021

Meeleavaldus porganditega.

 

 
Et ilm lubab nüüd mõnusamalt väljas olla, mõtlesin, et lähen vaatan ka sotside ja roheliste meeleavaldust porgandite vastu!
 
Kahjuks jäi see moblapilt mui ainukeseks pildiks, sest fotoaparaat ei soovinud vist nende erakondade poliitikuid jäädvustada. Ära tulles viskas järsku ette kirja "no memory card" ja... On seda ennegi mõne korra teinud ja koheselt ka errorit ei näita kahjuks, ju siis viskas kaardi pesast välja kohe algul akut vahetades.. Muidugi on piltidest kahju, aga ehk teab fotoaparaat paremini? Kartis, et mõni peab pildiseeriat veel roheliste ja sotside reklaamimiseks!

Ja ega seal midagi kuulata ka polnud. Jagati porgandeid, karjuti natukene (kuigi porgand suus segas), tehti tähtsat nägu ja kõik. Valimispropaganda, mitte hoolimine. Teemaks rattad ja porgandid. Muidugi võinuks nad lisaks kitsaskohti välja tuua ning kui rattavedu kallis (on küll jah), siis ei sõnagi sellest, miks perepiletit 50% soodustusega ikka pole. Sai seda ammu Ossinovskile jt sotsidele välja öeldud, aga paistab, et PERED pole nende jaoks olulised.

Aga superministeerium? Muidugi on neil puudusi küllja veel, sellistest asjadest arusaamine käib aga sotsidele ja rohelistele üle jõu. Olgu siis Balti jaamas uute teede vale lahendus, bussiliiklus üle Eesti vm.
Ministeerium aga näitabki eeskuju?
* maja ees kiviväljak ja purskkaevud kuid ei ühtegi joogiveekraani!
* mõni pingike õnneks ka varjulises kohas osa päevast.
* parkimiskohad, aga ei mingit rattaparklat?
 
 
Kogemata olin aga pildile jäänud. Pilt Tallinna sotside lehelt.

Tagasiteel pildistasin juba niisama. Porgandeid, aga mitte rattaid, neid ei näinud.


 
Siingi alles vana aja hõngu!


 
Ja väga erinevaid liike näha, mis siia-sinna haljastuseks sobivad.


 
Elroni rattaparklat küll Balti jaamas ei leidnud.

 
Ja see nadi joogiveekraan turul ei toimi. Kusjuures sobimatu variant, täitmaks ka pudelit.
 

 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Hiiumaa arvamusliidrid.

  Kost sa tourist seia said??? 10+ aastat on Hiiumaal lastud ühistranspordil hääbuda! Tänaseks on jõutud selleni, et et viimanegi reaalsustu...